x

Koszyk

Kontynuuj zakupy

Gratowniki z niewymiennymi ostrzami

Precyzyjna obróbka wymaga doskonałych narzędzi, które pozwalają na osiągnięcie rezultatu zgodnego z rygorystycznymi wymogami. Gratowniki służą do wygładzania krawędzi i usuwania zadziorów. Przede wszystkim korzystają z nich zakłady ślusarskie oraz przedsiębiorstwa wykonujące obróbkę skrawaniem. Gratowniki z niewymiennymi ostrzami sprawdzają się idealnie przy wyrównywaniu powierzchni (np. rur miedzianych). Przygotowują one elementy do bezpiecznego użytkowania, a ponadto podnoszą ich walory estetyczne.

Czytaj więcej

Gratowniki z niewymiennymi ostrzami to kompaktowe, solidne i wytrzymałe narzędzia, które zawsze można mieć pod ręką. Malowane proszkowo uchwyty zapewniają wygodny chwyt, a ostrza wykonane są z najwyższą starannością, zgodnie z obowiązującymi normami ISO.

Nowoczesne gratowniki z niewymiennymi ostrzami

Oferowane gratowniki umożliwiają wysoką dokładność pracy i pełną kontrolę nad procesem gratowania. Znakowane laserowo i zaprojektowane w Szwajcarii ostrza w różnych rozmiarach są wyjątkowo wydajne i niezawodne. Uchwyty wykonane są z materiałów odpornych na szkodliwe działanie temperatury oraz środków smarnych.

Dzięki wieloletnim badaniom nad gratownikami z niewymiennymi ostrzami, udało się stworzyć produkty ergonomiczne o ponadprzeciętnych parametrach pracy. Narzędzia te spełniają europejskie standardy bezpieczeństwa. Zaprojektowano je w taki sposób, aby ostrze dało się prowadzić precyzyjnie. Wyżłobienia na uchwycie zapobiegają poceniu się dłoni i wyślizgiwaniu się gratownika z ręki.

Współpraca z najlepszymi dostawcami pozwala nam na błyskawiczne realizacje zleceń i ekspresową dostawę na terenie całego kraju. Wszystkie gratowniki posiadają pełną gwarancję producenta. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania bądź nie jesteś pewien, jaki typ narzędzia będzie optymalny do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami, a nasi pracownicy chętnie udzielą szczegółowych informacji. Dokładamy starań, aby oferta odpowiadała zróżnicowanym i zmieniającym się potrzebom rynku, dlatego stale ją aktualizujemy i wprowadzamy do sprzedaży nowe artykuły.

Kontakt

MMT Spółka z o.o.
ul. Baczyńskiego 1
35-210 Rzeszów
Tel: 17 770 71 49
NIP: 8133730954

biuro@cpgratex.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!