x

Koszyk

Kontynuuj zakupy

Zestawy gratowników

Zestawy gratowników to idealnie rozwiązanie dla tych, którzy pragną zawsze mieć pod ręką pełną funkcjonalność, jaką oferują nasze narzędzia. W komplecie znajdują się uchwyty o różnych rozmiarach oraz wymienne, opatentowane wielosegmentowe ostrza do gratowania.

Czytaj więcej

System ostrzy stosowany w naszych produktach powstał jako rezultat długich badań i testów. Gwarantują one niezwykle precyzyjną pracę, całkowitą kontrolę oraz bezpieczeństwo. Gratowniki są niezbędnym elementem bardzo wielu procesów produkcyjnych – służą do wygładzania krawędzi i generalnego podnoszenia walorów estetycznych obrabianego przedmiotu.

Znajdujące się w zestawach gratowników uchwyty odznaczają się wysoką ergonomią. Zakończone specjalną kulką, dobrze leżą w dłoni, nie wyślizgują się, a zastosowane wyżłobienia sprawiają, że palce nie pocą się. Narzędzia są przeznaczone do długiej, komfortowej pracy.

Uniwersalne zestawy gratowników

Kupując gratowniki w zestawie, oszczędzasz pieniądze i zyskujesz profesjonalne narzędzia, które poradzą sobie z każdym problemem, jaki napotkasz w swojej pracy. Wszystkie ostrza są znakowane laserowo, dzięki czemu bez problemu można je zidentyfikować podczas pracy. Dodatkowy schowek w uchwycie, w którym przechowuje się ostrza pozwala na zabranie narzędzia ze sobą w dowolne miejsce przy zachowaniu jego wszechstronności.

Wszystkie znajdujące się w zestawach gratowników komponenty są ze sobą w pełni kompatybilne. W razie potrzeby łatwo je rozbudować o nowe elementy. Uchwyty wykonano z najlepszych materiałów (guma, poliacetal, aluminium), dzięki czemu są odporne na skrajne temperatury i szkodliwą działalność olejów czy smarów oraz uszkodzenia mechaniczne.

Zestawy gratowników objęte są gwarancją producenta. Znajdujące się w nich ostrza przystosowane są zarówno do lewego, jak i prawego kierunku pracy.

Chętnie pomożemy w wybraniu zestawu, który będzie optymalny do wykonywanej przez Ciebie pracy. 

Kontakt

MMT Spółka z o.o.
ul. Baczyńskiego 1
35-210 Rzeszów
Tel: 17 770 71 49
NIP: 8133730954

biuro@cpgratex.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!