x

Koszyk

Kontynuuj zakupy

Ostrza do gratownika

Ostrza do gratownika dostępne są w standardowych rozmiarach MINI (2,6mm) oraz NORMAL (3,2mm). Dodatkowo nasza firma oferuje ostrza w nowej wielkości XXL (6,0 mm), przeznaczone do trudnych warunków pracy, gdzie szczególnie liczy się bezpieczeństwo, wydajność i komfort użytkowania. Profesjonalne ostrza znajdują zastosowanie w przedsiębiorstwach zajmujących się różnego rodzaju obróbką metali, metali nieżelaznych i tworzyw sztucznych, a także cieszą się uznaniem wśród użytkowników prywatnych. W naszej ofercie można znaleźć całe zestawy narzędzi (ostrza i uchwyty) oraz poszczególne elementy konkretnych zespołów.

Czytaj więcej

Profesjonalne ostrza do gratownika

Unikalny system CP GRAT-EX opiera się na profesjonalnej technologii, nowoczesnych narzędziach, innowacji, patentach gwarantujących wyjątkową funkcjonalność, solidności poszczególnych modułów, a także wiedzy i doświadczeniu profesjonalistów tworzących te narzędzia. Dzięki temu, ręczne gratowanie jest w efekcie pracą bezpieczną i wygodną.

Dlaczego jeszcze warto wybrać nasze ostrza do gratowników?

  • Stal wykorzystywana do produkcji ostrzy przechodzi przez rygorystyczne testy, badania i analizy, obrabiana jest na nowoczesnych i wyspecjalizowanych maszynach CNC, a całość procesu odbywa się według restrykcyjnych procedur i norm.
  • Możliwość wyboru narzędzi z opatentowanym systemem MULTI CUTTING EDGE, czyli kilka ostrzy zamiast jednego. Profesjonalne elementy prowadzące umożliwiają precyzyjne eksploatowanie krawędzi skrawającej, co przekłada się na pewność kierowania całym mechanizmem.
  • Każde ostrze jest znakowane laserowo. To także unikalna cecha naszego systemu niemająca konkurencji na rynku. Takie działanie ułatwia proces identyfikacji konkretnego ostrza i jego rozmiaru, ale także przekłada się na brak problemów podczas wymiany, kupna i zamawiania ostrzy do gratowania.
  • Ostrza z serii MULTI CUTTING EDGE z opatentowanymi segmentami tnącymi bez żadnych problemów dopasowują się do wszystkich systemów, popularnych na rynku. Dzięki temu nasze innowacyjne ostrza mogą być używane w dotychczasowych uchwytach.

Kontakt

MMT Spółka z o.o.
ul. Baczyńskiego 1
35-210 Rzeszów
Tel: 17 770 71 49
NIP: 8133730954

biuro@cpgratex.pl

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera!